20 maja 2012

MISZ MASZ :D

Jako , że wczoraj było ponad 1000 wyświetleń zrobię mały misz masz z zdjęciami itd . Na prawdę bardzo ale to bardzo wam dziękuję . Chyba każdy kto prowadzi bloga odczuwa tę euforię i radość kiedy widzi , że kogoś to interesuje. Także jeszcze raz dziękuję, jesteście kochani ♥ . Na początek może zacznę od wyjaśnienia terminu moda bo niby cały czas o tym mówimy a czy wiemy co dokładnie znaczy? Przeczytajcie .

Moda – w potocznym rozumieniu oznacza potrzebę naśladowania innych, aby się identyfikować z nimi, ta psychiczna potrzeba najdobitniej jest widoczna w ubiorze. Moda występuje także w innych dziedzinach życia społecznego. Wiąże się z pojęciem stylu, ale nie jest jego synonimem podobnie jak pojęcie elegancji. Może być modny ubiór, wygląd, sposób zachowania, lecz także styl muzyczny, styl artystyczny, światopogląd czy pewien sposób postępowania, czyli ogólnie rzecz biorąc styl życia, który jest popularny w jakimś czasie w jakimś środowisku.

Najsłynniejszą projektantką i 'znawczynią' mody była oczywiście COCO CHANEL. Jej styl i perfumy przetrwały do dziś i pewnie przetrwają jeszcze kilka pokoleń . Takich ludzi jak ona się nie zapomina . 

A dla was kto jest inspiracją ? 
Piszcie ;-)LOVE ♥Brak komentarzy:

Prześlij komentarz